Gépkezelő-targoncavezető

  • Cég neve

    Carbon Black Kft.

  • Munkavégzés helye

    4564 Nyírmada, Gárdonyi Géza utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Töltő és zsákoló gépek kezelése. Lerakodás, felrakodás és árumozgatás targoncával.

Elvárások

Alapfokú végzettség. Önálló és precíz munkavégzés. Jó munkabírás. Csapatmunka.

Előnyt jelent

Targoncavezetői jogosítvány. Nyírmada környéki lakóhely. Kiváló együttműködési készség.

Amit kínálunk

Nyírmadai telephelyű külkereskedelmi cég várja csapatába a szorgalmas, lelkiismeretes leendő gépkezelő munkatársát. Határozatlan idejű munkaszerződés, versenyképes jövedelem, műszakpótlék, jelenléti bónusz, eseti jutalom, kétműszakos munkarend (reggeli és délutáni).

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A társaság 28 éve aktív a külkereskedelemben és a nagykereskedelemben és stabil pénzügyi háttérrel rendelkezik.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!