Gépkezelő segéd

  • Cég neve

    Kalle Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest, Zodony utca 3.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A gépek működéséhez szükséges anyagok, termékek előkészítése.
  • A gyártási folyamat támogatása.
  • A termék ellenőrzésében való aktív részvétel.
  • A gépek kezelése, kiszolgálása.
  • Az elkészült termékek csomagolása/dobozolása, raklapokra helyezése, raktárba szállítása.
  • A késztermék azonosító címkéjének előírásoknak megfelelő elhelyezése és a csomagoláson.
  • A gyártási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációban való részvétel, a gyártási adatok rögzítése a gyártási dokumentációban.

Elvárások

  • alapfokú végzettség
  • megszakítás nélküli (folyamatos) munkarend vállalása (napi munkaidő 12 óra, 4+4 váltás)
  • váltott műszak vállalása
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • együttműködő készség
  • fizikai erőnlét, teherbírás
  • túlórák vállalása (díjazás mellett)
  • monotónia tűrési képesség
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • gyártási területen, gyártó gépeken szerzett tapasztalat, hasonló területen való jártasság,
  • jó műszaki érzék,
  • csapatjátékos beállítottság
  • alapfokú számítógép kezelői ismeretek

Amit kínálunk

    • versenyképes bérezés (korrekt alapbér, teljesítmény prémium, jelenléti bónusz),
    • túlóra kifizetése,
    • hétvégi napokra 100 % pótlék,
    • béren kívüli juttatások (egészségpénztár, egészségbiztosítás, SZÉP kártya, csoportos balesetbiztosítás),
    • tiszta, élelmiszeripari előírásoknak megfelelő munkakörnyezet,
    • stabil, német anyacéges háttérrel rendelkező, több, mint 25 éve sikeresen működő munkahely,
    • bejelentett, törvényes foglalkoztatás,
    • összetartó, támogató munkatársak.

Céginformáció

A Kalle Hungaria Kft. egy több, mint 25 éve működő, élelmiszeripari csomagolóanyag gyártó cég,
és a Kalle GmbH magyarországi leányvállalata.
Elkötelezettek vagyunk az emberi értékek, a fejlődés és a hatékonyság mellett.
Termelési területünkre keresünk új munkatársakat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.