Sangjin Micron Hungary Kft. II. üzem logo

Gépkezelő

  • Cég neve

    Sangjin Micron Hungary Kft. II. üzem

  • Munkavégzés helye

    5126 Jászfényszaru

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek és robotok indítása, beállítása, folyamatos ellenőrzése
  • Részvétel szerszámcserék elvégzésében, alapanyagváltás felügyelete
  • Hibaelhárítás, üzemzavarok jelzése
  • Technológiai utasítások betartása

Elvárások

  • Alapfokú végzettség vagy szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Munkavégzés: HÉTFŐTŐL - PÉNTEKIG
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, havi jelenléti bónusz, étkezési hozzájárulás
  • Jogtisztán bejelentett bér (nem napi bejelentés)
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • Céges buszjárat vagy saját autóval történő bejárás támogatása
  • Rendezett munkakörülmények
  • Modern munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő céges háttér
  • Fiatal, lendületes csapat
Munkavégzés helye: Jászfényszaru

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Az önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
Bérigényét kérjük tüntesse fel az önéletrajzon!