Gépkezelő

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

Gépkezelő

Munkarend

  • Betanulást követően 3 műszakos munkarend (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

Feladataid

  • Tisztatéri gyógyszergyártás
  • Előkészítés, sterilezés, be- és kiszerelés, mintavételezés
  • A gyógyszergyártó gépek kezelése
  • Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése
  • Gyógyszeripari gépek és a tisztaterek takarítása az előírt munkautasítás alapján

Amit várunk

  • Középfokú végzettség (szakiskola, érettségi)
  • Termelési területen szerzett munkatapasztalat

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!