Gépkezelő

  • Cég neve

    Quality Pack Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Szikszó

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Automatizált gyártógépsor különböző berendezéseinek hatékony és biztonságos, az előírásoknak megfelelő kezelése
  • Félkész- és kész termékek előállítása
  • Gyártósoron meghatározott gépkezelői feladatok ellátása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Karbantartók munkájának támogatása
  • Munkahelyi rend fenntartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság, teherbírás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk tervezhető, többműszakos munkaidőbeosztással egy piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportban.   Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel és teljesítményfüggő mozgóbérrel honoráljuk, továbbá a munkába járás költségének nagyfokú támogatását, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk.

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Céginformáció

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Szeretnél Te is hozzájárulni a dinamikus fejlődéséhez?

Ha igen, itt a lehetőség!

A HELL cégcsoport tagjaként Magyarország első alumínium italdobozgyára,

a QUALITY PACK Zrt. munkatársat keres

Gépkezelő