Gépkezelő

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca

  • Fizetés

    Bruttó 2 300 - 2 420 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Különböző fajtájú és gyártmányú gyártósori gépeket üzemeltet, kezel
  • A megmunkálás területén esztergagépek korrekciózása, beállítása
  • Előre elkészített programok alapján széria gyártások indítása és folyamatos felügyelete
  • Folyamatos együttműködés a termelési- és minőségirányítási munkatársakkal,
  • Szükség esetén a termékek kézi mozgatása
  • Önálló átállások és beállítások elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú (esztergályos, CNC gépkezelő) végzettség, fémipari végzettség előny
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak / 12 órás műszak)
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 29 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Mercedes AMG, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg gépkezelő pozícióba keresünk munkatársakat.