Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH Magyarországi Fióktelepe logo

Gépkezelő operátor

    Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Babér utca 6.

  • Fizetés

    Bruttó 405e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

MI LESZ A FELADATOD?

Bevonatológép kezelése, adagok tervezése és indítása
Szerszámok, alkatrészek készülékezése
Készülékek, eszközök karbantartása, tisztítása
Minőségellenőrzés
Jegyzőkönyvek készítése
Mérési feladatok elvégzése
Nedvesszórás előkészítése, elvégzése
Vállalatirányítási rendszer használata

Elvárások

TE VAGY A MEGFELELŐ JELÖLT, HA:

Tudod vállalni a 3 műszakot (hétfőtől péntekig)
Középfokú végzettséged van
Gyorsan és ügyesen kezeled a számítógépet (MS Office, Outlook, stb)
Rugalmasság és nyitottság jellemző rád
Megbízható és precíz vagy
Logikusan gondolkodsz és a részletekre is odafigyelsz

Előnyt jelent

SAP ismeretek előnyt jelentenek, de ha még nincs, nálunk megtanulhatod!
Gépipari, műszaki területen már van 1-2 év munkatapasztalatod
Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod szintén előny

Amit kínálunk

Modern és barátságos munkakörnyezet, ahol mindig támogatjuk egymást.
Multinacionális, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, mégis családias légkörű vállalat, ahol minden munkatárs fontos tagja a csapatnak.
Innovatív, jövő orientált cégcsoport
Versenyképes alap- és teljesítményalapú bérezés
Kiemelt pótlékátalány
Éves bónusz
Kiegészítő bércsomag (13. havi bér, cafeteria, lojalitás és jubileumi bónuszok)
Folyamatos fejlődési lehetőség
Kiemelt munkába járási támogatás
Változatos feladatokat egy lendületes csapat részeként

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha egy lendületes, innovatív és családias légkörű vállalatban képzeled el a munkádat, akkor jó helyen jársz!
Csatlakozz hozzánk!
Legyél Te CSAPATUNK legújabb tagja!

RÓLUNK:

Az Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH – svájci tulajdonú, világszinten piacvezető vállalat a nanotechnológiai eljáráson alapuló PVD bevonatolás területén. Stabil, 70 éves multinacionális háttérrel rendelkező munkahely vagyunk, Székesfehérváron immár 20 éve.

Várjuk jelentkezésedet, önéletrajzod megküldésével, örömmel látunk csapatunkba!