Gépkezelő operátor

  • Cég neve

    METRÓVAS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 162.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Automata betonacél-megmunkáló gépek kezelése
  • Alapanyagok gépi megmunkálása
  • Elkészült termékek minőségének ellenőrzése
  • Ellenőrző mérések elvégzése és rögzítése
  • Daruzási, anyagmozgatási feladatok

Elvárások

  • Legalább szakmunkás bizonyítvány
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Esetenként szombati munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés: nettó 400.000 - 550.000 Ft / hó
  • Műszakpótlék
  • Hétvégi pótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Szükség esetén szállást, vagy szállás-hozzájárulást biztosítunk (30.000 Ft)
  • Próbaidő lejárta után egyéb juttatásokra (munkaruha, vállalati kölcsön, cafeteria stb.) van lehetőség

Céginformáció

A Metróvas Betonacélfeldolgozó és Kereskedelmi Kft. a magyar betonacélfeldolgozó piac 30 éve sikeresen működő egyik meghatározó szereplője. Társaságunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít a megrendelői számára. Budapest XI. kerületi szabadtéri telephelyünkre keresünk elkötelezett, hosszú távú közös együttműködésben gondolkodó munkatársat.