HUMAN-PROSPECT Kft. Nyt.szám:2266-2/2005 logo

Gépkezelő operátor

  • Cég neve

    HUMAN-PROSPECT Kft. Nyt.szám:2266-2/2005

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Nettó 330e - 370e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő gépek alapanyaggal feltöltése, gépek kezelése, működtetése,
  • vizuális termékellenőrzés,
  • csomagolás, dobozok raklapra helyezése.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • folyamatos 2 műszakos munkarend vállalása,
  • napi munkaidő 12 óra/nap,
  • gyári munkában szerzett tapasztalat,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • jó álló és járó képesség,
  • egészségügyi alkalmasság.

Előnyt jelent

  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • kezdő bruttó bér 432.000Ft/hó (alapbér + 33 % bérpótlék átalány)
  • minőségi bónusz: 35.900 Ft/hó
  • teljesítmény prémium: 28.200 Ft/hó
  • munkarend szerinti túlóra
  • selejt/ mentori /ajánlási bónusz
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • dolgozók megbecsülése
  • munkába járás támogatása (bérlet 86% vagy útiköltség térítés: nettó 30 Ft/km és bruttó 10 Ft/km)
  • cafetéria: nettó 29.702 / hó
  • előrelépési lehetőség
  • 13. havi juttatás

Céginformáció

  • Partrnercégünk megbízásból azonnali munkakezdéssel keresünk hosszútávra munkatársakat, akik egy stabil hátérrel rendelkező, műanyag kupakok gyártásával foglalkozó cég székesfehérvári gyárában szeretnének elhelyezkedni.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.