Gépkezelő/operátor

  • Cég neve

    Drenik Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Piroskai út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • feldolgozó gépsorok folyamatos üzemeltetése, beállítása, átállások végrehajtása
  • gyártásközi műszaki hibák elhárítása
  • minőségügyi és technológiai követelmények betartása
  • munkaterület és gépsor tisztántartása
  • gyártáshoz kapcsolódó dokumentum készítés

Elvárások

  • műszaki érzék, szakmunkás végzettség
  • gépkezelői, gépbeállítói, gépmesteri pozícióban szerzett gyakorlat
  • precizitás, megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • csapatszellem

Előnyt jelent

  • gépkezelői,gépbeállítói pozícióban szerzett tapasztalat
  • darukezelő és targoncavezető engedély

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás támogatás, utazási költségtérítés

Céginformáció

  • Hosszútávú fejlődést tervező vállalat, stabil,biztos háttérrel.