Gépkezelő operátor

  • Cég neve

    Chervon Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Mechatronikai park 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • CNC vezérelt berendezések/nagynyomású alumínium öntőberendezések munkadarabokkal feltöltése, gépek kezelése, működtetése,
  • A legyártott munkadarabok vizuális termék ellenőrzése,
  • Csomagolás, dobozok raklapra helyezése
  • Anyagmozgatás villás emelővel (béka)

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Műszakos munkarend vállalása  (2-3 műszak, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Jó állóképesség

Előnyt jelent

  • Alumínium öntödében szerzett tapasztalat
  • Fémmegmunkálásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
  • Mérőműszerek, gyalogkíséretű targonca kezelésében szerzett tapasztalat

Céginformáció

A Chervon Auto Precíziós Technológia (Európa) Kft. a kínai Chervon cégcsoport tagja. Vállalatunk prémium elektromos autókhoz gyárt présöntéssel és egyéb fémmegmunkáló berendezésekkel alkatrészeket. Vállalatunk termékportfóliója hőcserélő-rendszerek, sebességváltó-egységek és alternatív hajtásrendszerek körül összpontosul.  A legmodernebb öntödei és forgácsolási technológiákat alkalmazva, a présöntő berendezéseink hazánkban és Európában is egyaránt egyedülállóak.

Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el önéletrajzodat!