Gépkezelő operátor (azonnali belépéssel)

  • Cég neve

    Huonker Hungária Kft. (BICSKE)

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Tatai út 35.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek kezelése
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Egyszerű műanyagipari termékek kézi és gépi összeszerelése

Elvárások

  • 8 órás, 3 műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig (5+2)
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kézügyesség

Előnyt jelent

  • azonnali munkakezdés
  • Bicske vagy ahhoz közeli lakóhely,
  • fröccsöntési területen szerzett tapasztalat, VAGY
  • autóiparban szerzett tapasztalat, VAGY
  • szerelési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • tapasztalattól függően kiemelkedő induló órabér
  • cafeteria havi nettó 25.000 Forint (próbaidő idejére is jár)
  • termelési bónusz nettó 30.000 Forint és műszakpótlék (30%)
  • munkába járás 100%-os támogatása
  • munkatársi ajánló programban való részvétel az első munkanaptól (bruttó 200.000 Forint minden egyes ajánlás után)
  • folyamatosan szabad hétvégék
  • iskolakezdési támogatás
  • kedvezményes helyszíni melegétkezési lehetőség
  • karácsonyi ajándék és bónusz
  • jubilálási jutalom
  • csapatépítő programok (céges party stb.)
  • klimatizált, tiszta munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel, hogy mihamarabb felvehessük Önnel a kapcsolatot!

ÁPRILISBAN 2 KEDDI NAPON - KIZÁRÓLAG 09-ÉN ÉS 16-ÁN - LEHETŐSÉG VAN SZEMÉLYES FELVÉTELIRE IS DÉLELŐTT 10:00 ÓRAKOR.
Amennyiben személyesen szeretne jelentkezni, kérem a fent megjelölt 2 nap valamelyikén pontosan 10:00 órakor önéletrajzával együtt várjuk cégünk portáján egy felvételi interjúra.
(A fenti időpontokon kívül NINCS további lehetőség személyes jelentkezésre, kizárólag online jelentkezést követően egyeztetett időpontban!)