Gépkezelő-operátor

  • Cég neve

    Autoneum Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Félautomata gépsorok kezelése
Betanított munka
A gépek kiszolgálása és üzemeltetése
Késztermékek vizuális ellenőrzése, csomagolása

Elvárások

Legalább 8. általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Közepesen nehéz fizikai munka bírása

Előnyt jelent

Termelő cégnél szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Belépő bér bruttó 2100 Ft/óra, próbaidő után 2200 Ft/óra.
Műszakpótlék 30%
Alapbéren felüli juttatások :
Mozgóbér maximum bruttó 30 000 Ft/hó
Cafeteria nettó 37500 Ft/hó
Céges buszjárat:Komárom, Koppánymonostor, Szőny, Almásfüzitő, Nagyigmánd, Ács, Tata, Marcellháza, Hetény, Gyulamajor, Komarno településekről
Saját autóval más településről bejárás támogatás bruttó 75 Ft/km
Biztonságos munkakörnyezet. Nem dolgozunk veszélyes anyagokkal
Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra
Előrelépési lehetőség
Tiszta, rendezett környezet, ingyen kávé, heti gyümölcsnap, rendszeres vitaminosztás, ingyen fürdőbelépő, kedvezményes belépők
Húsvéti és karácsonyi nagyértékű ajándékcsomag, Mikulás csomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában. Meglevő csapatunkba keresünk kollégákat Komáromban az Ipari parkban. Az Autoneum Magyarország Kft.  2018 óta működik, külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 65 telephellyel rendelkezik, és több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatoljon önéletrajzot!