Gépkezelő operátor

  • Cég neve

    ASMPT Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi és kisszériás gyártásban a műszaki dokumentáció alapján a termékek legyártása magas minőségi követelményeknek megfelelően
  • Lézervágó gépek, marógépek, lézergravírozó-állomás, festőrobotok kezelése; a termékváltások során a gépek beállítása, paraméterezése
  • Gyártóberendezések napi/heti takarítása, karbantartása
  • Gyártáshoz használt alapanyagok, segédanyagok monitorozása, beérkező alapanyagok kezelése a kialakított raktári rend szerint
  • Gyártást támogató adatbázis kezelése, gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése, megrendelések nyomonkövetése a gyártási folyamatok figyelembevételével
  • Legyártott termékek csomagolása, előkészítése szállításra és az időben történő kiszállítás biztosítása
  • Munkautasítások, biztonsági előírások és a raktári rend betartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Műszaki affinitás, műszaki rajzolvasás előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű szűmítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Motivált, fejlődni vágyó személyiség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria csomag havi nettó 40 000 Ft értékben)
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Üdvözöljük az ASMPT-nél.
Nálunk egyenes út vezet a digitális korszakba. Világszerte 12 000 alkalmazottal az elektronikai ipar technológiai folyamatokért felelős partnere vagyunk, és az innovatív automatizálási stratégiák lüktetésén tartjuk a kezünket.

Intelligens megoldásainknak köszönhetően elhivatott csapataink folyamatosan megkérdőjelezik a technika jelen állapotát, ezáltal új standardokat állítanak fel az okostelefonok, számítógépek, hálózatok, autonóm járművek, intelligens gépek, valamint a legmodernebb orvosi és energia-technológiai gyártások terén.

Az integrált intelligens gyár megteremtéséhez vezető utat csak elhivatottsággal és az Önhöz hasonló kíváncsi szakemberekkel lehet megtenni. Csatlakozzon hozzánk, és Ön is részesülhet egy olyan vállalati kultúrából, amelyben az Ön ötleteit nemcsak megbecsülik, hanem teret is kapnak a megvalósításra, és így optimális megoldásokká is válnak.

Szakmai pályafutása során ezt minden nap tapasztalni fogja.

Alakítsa Velünk a jövő elektronikai gyártási és automatizálási trendjeit, mint leendő Gépkezelő operátorunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajza elküldésével.