Gépkezelő

  • Cég neve

    NYÍR-MIX-TRADE KFT.

  • Munkavégzés helye

    4461 Nyírtelek

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Automata gép kiszolgálása
  • Gyártáshoz szükséges félkész-termékek előkészítése
  • Munkavégzés dokumentálása

Elvárások

Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság
Munkájára való igényesség

Amit kínálunk

  • Átfogó betanítási folyamat után azonnali munkakezdés
  • Próbaidő után teljesítmény függő béremelés
  • Kellemes, kulturált munkahelyi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Jogszabályoknak megfelelő munkába járási költség térítése
  • Kiemelt bérezés, valamint negyedéves teljesítmény orientált jutalmazás (nettó 45 000 Ft/negyedév), plusz év végi jutalmazás az egész éves teljesítményére vetítve

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Nyír-Mix-Trade Kft., dinamikusan fejlődő, több mint 27 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonú középvállalat, gépkezelő/operátor munkatársat keres.
Pályakezdő, nyugdíjas dolgozni szerető emberek jelentkezését is várjuk.

Ha szeretne egy biztos anyagi háttérrel rendelkező csapat aktív tagja lenni, akkor küldje el fényképes önéletrajzát, telefonos elérhetőséggel.