Gépkezelő (Nemesvámos)

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Veszprém,Nemesvámos,

  • Elvárások

    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szeretnél..

  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?

  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz 25 éve Magyarországon fennálló nemesvámosi partnerünkhöz.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Termelősoron lévő gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése

  • Minőségi önellenőrzés elvégzése

  • Gyártás dokumentálása

  • Gépek, eszközök napi karbantartása

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, éves bónusz),

  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék

  • Munkába járás támogatása

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség

  • Foglalkoztatás, saját állományban

  • Nemzetközi multinacionális környezet

  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények

  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés

  • Vállalati rendezvények, sport programok

  • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Középfokú végzettség (szakközépiskola)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alább a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva, vagy hívja a +36 20 806 8567-es telefonszámot!

Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Minősített munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BP/0701/002114-2/2022

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974