Gépkezelő (1 műszak)

  • Cég neve

    Food Base Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Kühne Ede utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Betanulás után a termelésben használt gépek kezelése
  • Üzemelési paraméterek és egyéb észrevételek naplózása, adminisztráció
  • A kezelt gép műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • Legyártott termékek folyamatos ellenőrzése
  • A kezelt gép karbantartása, kisebb javítások elvégzése
  • A felhasznált alapanyagok, gyártott termékek mozgatása.
  • A kezelt gép és üzemi környezetének takarítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Targoncás jogosítvány
  • Élelmiszer-, vegyipari gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag (alapfizetés, műszakpótlék, cafeteria)
  • Útiköltség térítés
  • Kiszámítható 1 műszakos munkarend
  • Magas színvonalú technológia
  • Jókedvű, állandó és összetartó csapat
  • Stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Kitűnő aroma, kitűnő esszencia, az Ön kitűnő partnere.

A Food Base Kft. 2004 óta foglalkozik aromák, illóolajok, növényi kivonatok és ecetporok gyártásával és forgalmazásával, 2023. augusztusától a nemzetközi TURPAZ cégcsoport tagja.
Széles termékkínálatunk, széleskörű felhasználási lehetőséget (kozmetikumok, takarmány és élelmiszeripar) és számos elégedett hazai és külföldi partnert biztosít számunkra a vegyipari, gyógyszeripari és élelmiszeripar területén. Büszkék vagyunk az évek során kialakított partneri kapcsolatainkra, rugalmasságunkra, minőségi termékeinkre, valamint a vevőinknek nyújtott kiemelkedő szolgáltatásainkra. Vállalatunk legfontosabb értékei: a vevőközpontúság, a minőség és az innováció. Fejlesztőink készek partnereinkkel közös termék fejlesztésre is, ügyfeleink sikere a mi sikerünket is jelenti.
A sikeres és dinamikus fejlődésének köszönhetően családias hangulatú, kislétszámú termelőüzemünk porlasztógépek kezelésével és aromagyártással foglalkozó csapatába keressük jókedvű, elkötelezett és szakmailag hozzáértő, lelkes, új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!