Gépkezelő

  • Cég neve

    MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Érd

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • az anyagmozgató gép (targonca) kezelése, a gépnapló vezetése
  • anyagmozgatási feladatok végzése a targoncával (betárolás, kitárolás, rakodás, mozgatás, szintkülönbség áthidalás, polcra történő helyezés stb.)
  • a munkagépen a napi karbantartási feladatok, valamint a kisebb javítási munkák elvégzése
  • a rakodások előkészítése, az egységrakományok, küldemények kialakítása, csomagolása, épségük megóvása
  • a készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységekben (leltározás, önrovancsolás, meglepetésszerű leltározás, stb.) történő részvétel
  • szükség esetén kézi anyagmozgatási tevékenységek végzése
  • a raktári rend biztosítása

Elvárások

  • alapfokú állami iskolai végzettség (befejezett 8 általános)
  • gépkezelői jogosítvány

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • fokozott figyelem
  • megbízhatóság
  • szabálykövető magatartás
  • felelősségtudat
  • koncentráló képesség
  • pontosság

Előnyt jelent

  • darukezelői jogosítvány
  • mozdonyvezetői jogosítvány
  • darukötözői vizsga

Amit kínálunk

  • barátságos csapat
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Céginformáció

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Raktárgazdálkodás szervezetébe keressük új kollégánkat!

Szervezeti egységünk fő feladata a szakanyag készletekhez kapcsolódó anyagátvételi, kezelési, tárolási, kiszolgálási, elszámolási, raktározási folyamatok működtetése. Tevékenységünk részét képezi továbbá a vissznyereményi anyagok (vasúti pálya bontásából eredő hulladék és beépíthető anyagok) kezelése is.

Szívesen részt vennél feladatainkban és lennél csapatunk tagja? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Vállalati bemutatkozó

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2024. 05.02.