Gépkezelő

  • Cég neve

    Lotte Aluminium

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Komárom-Esztergom,Környe, 8 Üveggyár utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák

  • A termelési területen megtalálható vágógépek és vizsgáló berendezések (síkkifekvés mérő, pinholl detector, gravimetrikus súlymérés), kezelése
  • Darus anyagmozgatás
  • Munkaterület tisztántartása
  • Termelési adatok regisztrálása
  • Gyártás közben a minőségi paraméterek mérése, dokumentálása
  • Szerszámok, gépelemek felügyelete
  • Auditok támogatása
  • Az előtermék nem megfelelőségének felismerése, dokumentálása, javító intézkedés kezdeményezése
  • Balesetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása a saját és a kollégák egészségének biztonságáért
  • Munkavégzés során a vállalatirányítási rendszerek (minőségügyi és környezetvédelmi, munkavédelmi, ISO szabványok, szabályozási terv, munkautasítás, kezelési utasítás stb.) előírásainak betartása
  • Belső selejt, illetve reklamáció esetén a kivizsgálásban való részvétel
  • Oktatásokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum szakiskolai végzettség
  • Termelésben –preferáltan fémipari vállalatnál - szerzett, lehetőleg gépkezelői szakmai tapasztalat
  • Többműszakos, folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Műszaki középiskolai szakmai képzettség
  • Gépbeállítói és gépkezelői tapasztalat
  • Számítástechnikai felhasználói ismerete
  • Targoncavezetői és/vagy darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés
  • Cafetéria (már az első hónaptól)
  • Jelenléti bónusz (akár br. 45.000 Ft)
  • Munkatárs ajánlói program (br. 300.000 Ft)
  • Munkába járás támogatása (br. 50 Ft/km autóval történő bejárás esetén), tömegközlekedés 100%-os térítése
  • Törzsgárda bónusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzések
  • Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő