Gépkezelő

  • Cég neve

    Lindab Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Állomás utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 385e - 495e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 30e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A több, mint 30 éves magyarországi múlttal rendelkező, svéd érdekeltségű Lindab Kft. svédacél termékek és rendszerek széles skáláját gyártja és forgalmazza.

Biatorbágyi székhelyünkre keressük munkatársainkat PROFIL üzemünkbe.

Gépkezelő

Feladatok:

Profil üzemünkben fő feladataid az alábbiak lesznek:
  • Gyártó berendezések kezelése, beállítása profil üzemünkben
  • Termékminőségi ellenőrzések elvégzése és termelési űrlapok adminisztrációja
  • Egyéb a munkakörhöz tartozó feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelő üzemben szerzett gépkezelői gyakorlat
  • Szakmunkás, középfokú végzettség
  • Emelőgép kezelői, targonca vezetői engedély
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomaggal várunk:
    • Egyműszakos munkarend esetén munkabér bruttó 385.000 Ft-tól akár 465.000* Ft-ig
    • Az első munkanaptól érvényes cafeteria juttatás havi bruttó 33.125 Ft
    • Havi bruttó 30.000 Ft összegű bónuszlehetőség
    • Egyszeri belépési bónusz a próbaidő lejártát követően, a bruttó havi bér 10%-a
    • Év végi bónuszra is lehetőséget biztosítunk 13. havi fizetés formájában
    • Az első munkanaptól érvényes élet- és balesetbiztosítás
  • Saját konditerem, szauna és szolárium (ingyenes használattal)
  • Térítésmentesen kávét és teát biztosítunk munkavállalóink számára
  • Lindab termékek vásárlása esetén, akár 50%-os dolgozói kedvezmény
  • Túlóra lehetőség
  • Egy családias hangulatú cég része leszel, ahol fontos, hogy TE is jól érezd magad

* betanulást követően, több gépen való munkavégzés esetében

Munkavégzés helye:
  • 2051 Biatorbágy, Állomás utca 1./A , autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen,  a vasútállomástól 3 perc sétára.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold önéletrajzodat.