Gépkezelő

  • Cég neve

    LG Toray Kft.

  • Munkavégzés helye

    2536 Nyergesújfalu

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A termelésért felelős csapat tagjaként feladata a termelő- és segédrendszerek kezelése, üzemeltetése (zárt- és kültéri munkavégzés)
  • A biztonságos munkavégzéshez szükséges követelmények betartása
  • A termelő területen megkövetelt tisztaság elérése, az ehhez szükséges feladatok elvégzése
  • Operatív, napi ellenőrzési és riportálási feladatok elvégzése, jelentés a műszakvezető felé
  • A területhez tartozó anyagok, segédanyagok kezelése

Elvárások

  • Tapasztalat termelési-, üzemeltetési területen
  • Folyamatos, 12 órás munkarend vállalása (a betanulási időszakban ettől eltérő munkarend is lehet)
  • Középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Meglévő Nyomástartóedény-gépész végzettség
  • Tanulmányi szerződés vállalása

Amit kínálunk

  • Végzettséggel és szakmai tapasztalattal arányos korrekt bérezés
  • Cafeteria (bruttó 400.000 ft / év)
  • 60% éjszakás műszakpótlék
  • Bejárási támogatás
  • Ingyen tea, kávé, szendvics
  • Szakmai oktatások
  • Munka- és védőruházat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az LG Toray Kft. zöldmezős beruházásban egy modern technológiai gyárat épített Nyergesújfalun. Profilunk az elektromos autókban és elektronikai eszközökben használatos BSF (Battery Separator Film) gyártása, amely egy Li-ion akkumulátorokban elválasztóként alkalmazott fólia. A termelés a legújabb technológiával, modern környezetben és részben tisztatérben zajlik.