Gépkezelő

  • Cég neve

    Kozma-Bútor Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Vasöntő utca 15.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • CNC vezérlésű megmunkáló gépek kezelése
  • Egyszerűbb CNC programok megírása
  • Élzárógép kezelése, bútorlapok zárása
  • Egyéb, bútorgyártás során felmerülő részfeladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • CNC gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Bútorgyártásban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil szakmai háttér; versenyképes fizetés; előre lépési, fejlődési lehetőség; fiatalos csapat.

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő cégünk belsőépítészettel, egyedi méretű konyhák, gardróbok, bútorok gyártásával foglalkozik. Bővülő csapatunkba keresünk gépkezelő kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát!