Gépkezelő kisegítő /Szerelő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Trenkwalder
Gyere és csatlakozz a SCHAEFFLER SAVARIA vállalatához!

BÉREMELÉS 2024.04.01-től!
Jelentkezz most GÉPKEZELŐ KISEGÍTŐ vagy SZERELŐ munkaköreink egyikébe!

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a e-mail címre várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártás folyamatosságának biztosítása.
  • Gyártógépek fizikai kiszolgálása.
  • Gyártósoron/szalagon történő szerelési tevékenység elvégzése.
  • Termékek válogatásában és szétszerelésében való részvétel.
  • Készáru csomagolás, anyagok előkészítése.
  • Ellenőrzési előírások betartása, a szükséges dokumentáció vezetése.
  • A hibás alkatrészre vonatkozó munkautasításban foglaltak betartása.
  • Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépkezelői ismeret
  • Papíralapú felvételiteszt kitöltése
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő