• Cég neve

    Keskeny és Társai 2001 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 675e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Különböző konstrukciójú gépek beállítása, kezelése, felügyelete.
  • A gépedhez dedikált operátori csapat koordinálása.
  • Időközönként gépkarbantartás.

Elvárások

VÁRJUK JELENTKEZÉSED AMENNYIBEN:
  • Kezeltél már gépet és szívesen fejlődnél, tanulnál? itt a helyed, nálunk modern technológiával és innovatív környezettel fogsz találkozni nap mint nap!
  • Gépkezelésben még nincs tapasztalatod, azonban kiváló műszaki érzékkel rendelkezel és szívesen megtanulnád a szakma csínját-bínját? Jelentkezz bátran, szakértő kollégáink megtanítanak téged mindenre, ami szükséges a munkádban.

NEM BAJ, HA:
  • nincs nyomdász végzettséged;
  • van nyomdász végzettséged.

Amit kínálunk

  • Elérhető alapbér bruttó 450.000-675.000 Ft között, szakmai tapasztalattól és magabiztos, önálló munkavégzéstől függően.
  • Jó csapatot: betanulási programot (1-2 hónap), jó munkalégkört, támogató kollégákat.
  • Fizetett próbanapokat: nézzük meg egymást mielőtt belevágunk a hosszútávú közös munkába!
  • Teljes munkaidős állást, nálunk a fizu minden hónapban időben megérkezik.
  • Modern, biztonságos, tiszta munkakörnyezetet.
  • Őrzött parkolóval, bicikli és motortárolóval rendelkezünk.
  • Sétatávolságra elérhető buszjáratok: 131,231,231B,277
Cégünk elítéli és tiltja a diszkrimináció bármely formáját

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Több mint 30 éve stabilan működő, közel 450 munkavállalót foglalkoztató nyomdánkba keressük leendő gépkezelő munkatársainkat.A nyomtatás legyen alkotás! A Keskeny Nyomda értéket teremt és közvetít munkatársai és megrendelői számára egyaránt.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!