Gépkezelő

  • Cég neve

    KAYS Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr

  • Fizetés

    Nettó 310e - 350e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • üzemeltetni, kezelni a termelőgépeket (műanyagfeldolgozó extruder)
  • biztosítani a termék minőségét gyártás közben,
  • adatokat dokumentálni,
  • betartani a termelési tervben meghatározott gyártási és minőségi követelményeket.

Elvárások

  • vállalod a 3 műszakos műszakrendet
  • jó az állóképességed

Előnyt jelent

  • rendelkezel targoncás jogosítvánnyal
  • emelőgép kezelői jogosítvánnyal
  • van termelési területen szerzett gépkezelő tapasztalatod

Amit kínálunk

  • alapbéred mellé adunk műszakpótlékot
  • havi és negyedéves bónusszal jutalmazzuk teljesítményed
  • fél éves és éves prémiumot
  • hűségprémiumot
  • útiköltség térítést
  • betanulást
  • oktatásokat, képzéseket
  • biztonságot (iparági hatásoktól mentes gazdasági környezet)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

…csatlakozz gépkezelőnek csapatunkba!
Mi nem csupán egy munkát ajánlunk hanem olyan hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra ahol a családias légkör jó hangulat mellett dolgozhatsz.
Ha ezen felül fontos számodra a fenntarthatóság, környezettudatosság, nálunk munkáddal még hozzájárulhatsz az ökológiai lábnyomunk csökkentéséhez is

A „jelenkezem” gombra kattintás után kérlek töltsed fel fényképes önéletrajtodat!