Gépkezelő karbantartó

  • Cég neve

    Balaton Textil Kft.

  • Munkavégzés helye

    8330 Sümeg

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

szövödei gépek kezelésre és karbantartásra keresünk munkavállalót, egy műszakos munkarend, lehetőleg
szakképzett munkavállalót várunk.

Elvárások

lehet lakatos, villanyszerelő, esztergályos  szakmai tudással

Előnyt jelent

Sümeg és környékéről várunk munkavállalót

Amit kínálunk

30 éves múlttal rendelkező cég vagyunk, szövéssel és varrással foglalkozunk,  napi 8 órás munkaidő, a bejárás költségét fizetjük.

Céginformáció

régi munkaerő megbecsülése, folyamatos munka 30 éve, önkéntes nyugdíjpénztár fizetése, biztosítás kötés a dolgozóra.

magyar és német, vagy angol önéletrajz