Gépkezelő

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    3711 Szirmabesenyő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

· folpack fólia, gyógyszerfólia és műanyaglemez gyártása
· gyártó gépek kezelése, a gyártási folyamat felügylete
· kézi és gépi (raklapemelő béka) anyagmozgatás
· termékellenőrzés
· csomagolás

Elvárások

· középfokú iskolai végzettség (előny: lakatos, szerkezetlakatos, géplakatos, autószerelő, gépésztechnikus)
· 4 műszakos munkarend vállalása (12 órás műszakok)

Előnyt jelent

· hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
· targoncavezetői engedély és gyakorlat

Amit kínálunk

· bejelentett, valós munkaviszony
· határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
· cafetéria
· munkába járás támogatása
· 13. havi bér (minden év végén két részletben történő kifizetéssel)

Céginformáció

Miskolc és Szirmabesenyő határában található, magyar tulajdonú partnerünkhöz gépkezelő munkatársakat keresünk.

Jelentkezem gomba kattintást követően, kérjük, küldje el önéletrajzát!