Gépkezelő

  • Cég neve

    GRABOPLAST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Vigadó út 1.

  • Fizetés

    Nettó 420e - 430e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Graboplast Zrt. egy több, mint 500 főt foglalkoztató, magyar tulajdonban lévő, speciális padlókat és parkettákat gyártó vállalat. Három telephelyen, Győrben, Kecskeméten és Tatabányán rendelkezünk gyártóbázissal és termékeink több mint 85 százalékát exportpiacokra értékesítjük. Cégünk célja az állandó fejlődés és megújulás, illetve a gazdasági-piaci környezet változásaihoz való gyors alkalmazkodás. Büszkék vagyunk padló termékeinkre, melyeken fiatalok ezrei sportolnak, emberek millió utaznak és amelyek az egészséget is óvják baktériumölő képességükkel.
Gépkezelőink kiválasztásánál fontos, hogy lássuk a munkához való pozitív hozzáállást, a szorgalmat, amelyhez a szakmai tudást mi adjuk tapasztalt kollégáink és mentorprogramjaink segítségével.

Gépkezelő

Ellátandó feladatok:

  • műanyagpadló-gyártó gép felügyelete, kezelése
  • két műszakban történő munkavégzés hétköznapokon heti 4 vagy 5 napban 12 órában
  • gyártás megfelelő minőségének biztosítása
  • vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
  • részvétel a vállalat által előírt képzéseken

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú iskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
  • legalább kétéves többműszakos termelőüzemi tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • várható nettó fizetés: 420.000 - 430.000 Ft (havi 192 ledolgozott órával számolva)
  • plusz nettó 30.000 Ft/hó SZÉP kártya
  • plusz nettó 2.000 Ft/hó kávétámogatás
  • balatoni nyaralás kedvezményes áron céges üdülőnkben
  • munkába járás támogatása vidékieknek: nettó 30 Ft/km gépkocsifutás támogatás, bérlet árának 86%-os támogatása
  • folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • barátságos légkör

A munkavégzés helyszíne: Graboplast Zrt. 2800 Tatabánya, Vigadó u.1.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítógép kezelői tudás
  • érvényes targoncavezetői vagy emelőgépkezelői jogosítvány

Elvárásaink:

  • megbízhatóság
  • csapatban való együttműködési képesség
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • nyitottság a tanulásra