Gépkezelő

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

    Budapest, III. kerület (Solymárvölgy), Pest megye, Magyarország

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Gépkezelő

Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata jelenleg GÉPKEZELŐ pozícióba keresi új munkatársait akár azonnali kezdéssel!

LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése;
  • Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása;
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja.

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES

  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása;
  • Jó problémamegoldó készség, műszaki beállítottság;
  • Előny: Lakatos végzettség, hegesztői bizonyítvány.

MIT KÍNÁL PARTNERCÉGÜNK MINDEZÉRT CSERÉBE?

  • Tapasztalat szinthez igazodó alapbér mellett mozgóbér, Cafeteria, 13. havi bérezés;
  • Utazási költségtérítés;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, megbízható vállalatnál;
  • Fejlődési lehetőségek egy támogató csapatban.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

  • Munkarend: Folyamatos 2 műszak (06:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (Solymárvölgy)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.