Gépkezelő/Gépszerelő

  • Cég neve

    NATURO-KORK Kft.

  • Munkavégzés helye

    2049 Diósd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Diósdi gyártócég  GÉPKEZELŐ/Gépszerelő  pozícióba keresi új munkatársait akár azonnali kezdéssel!

LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK
  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése;
  • Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása;

Elvárások

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása;
  • Jó problémamegoldó készség, műszaki beállítottság;
  • Előny: Lakatos végzettség, gépek iránti érdeklődés

Amit kínálunk

MIT KÍNÁL CÉGÜNK MINDEZÉRT CSERÉBE?
  • versenyképes bérezés ,  13. havi bérezés
  • Utazási költségtérítés;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, megbízható vállalatnál;
Fejlődési lehetőségek egy támogató csapatban

Céginformáció

EGYÉB INFORMÁCIÓ
  • Munkarend: Folyamatos 2 műszak (06:00-14:30; 14:00-22:30)
  • Munkavégzés helye: Diósd

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!