Gépkezelő, gépbeállító

  • Cég neve

    GOESSLER KUVERTS Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István körút 17.

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladataid:

  • Nyomdaipari papírfeldolgozó gépek beállítása standardok szerint
  • Gyártó gép átállítása a következő termék gyártásához, típus, méret, pozíció, illetve szín szerint
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása, papír, fólia, dobozanyag utántöltésével
  • Gyártás közben felmerülő hibák feltárása és elhárítása
  • Egyszerűbb karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • Termék minőségének ellenőrzése a gyártási folyamat közben
  • Gyártási idők naprakész beírása a vállalatirányítási rendszerbe

Elvárások

Amit kérünk:

  • Gépészeti alapismeretek
  • Gyártó gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság az új ismeretek elsajátítására
  • Önálló, produktív munkavégzés
  • Négyműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Személyes bevezetést és betanulást, szakmai fejlődésed támogatását
  • Jó hangulatú csapatot
  • Biztonságos és tiszta munkakörnyezetet
  • Stabil munkahely, egy évre előre megtervezett munkarend
  • Bejárás támogatását tömegközlekedésre és saját gépkocsira
  • Alapbér +35% műszakpótlék, túlóra kifizetése pótdíjjal
  • Munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

AGOESSLER Csoport Európa-szerte ismert, 4. generáció óta fennálló családi vállalkozás. Borítékokat, tasakokat és egyéb borítékhoz hasonlító termékeket gyártunk. Mindezeken túl a termékeinket felülnyomjuk – és tesszük mindezt több mint 120 éve teljes odaadással. A GOESSLER cég alapítása óta a minőségi borítékok gyártása és értékesítése áll a középpontban. Nagyon fontos nekünk a tradíció, a fenntarthatóság és a következetesség. Folyamatosan újabb és termelékenyebb gépeket állítunk csatasorba, így tudunk lépést tartani a borítékgyártás gyors fejlődésével.

Kérjük csatold önéletrajzodat.