Építőipari munkagépkezelő

  • Cég neve

    GARDEN GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Elvárások

  • Gépkezelői vizsga, B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, munkájára igényes, önálló, jó probléma megoldó személyiség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kertészeti munka, teljes munkaidő, változó helyszín
  • Versenyképes fizetés, szakmai fejlődés
  • Igényes munkakörnyezet, modern eszközök

Céginformáció

Hazánk kiemelkedő sportpályaépítő és fenntartó csapata, a GARDEN GROUP Kft. kivitelezési munkáihoz építőipari munkagépek (dömper, markoló, forgókotró, árokásó…) kezelésére keres kollégákat gépkezelő vizsgával az alábbi pozícióba: ÉPÍTŐIPARI MUNKAGÉPKEZELŐ.