FEHÉRVÁR PLASTIC & CLEANING Kft. logo

Gépkezelő

  • Cég neve

    FEHÉRVÁR PLASTIC & CLEANING Kft.

  • Munkavégzés helye

    8111 Seregélyes, Jánosmajor puszta

  • Fizetés

    Bruttó 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Seregélyes-Jánosmajor telephelyünkre keresünk gépkezelőket teljes munkaidőben, 2 műszakos munkarend 8 órában, túlórázási lehetőségek folyamatosan.

Kezdő bruttó bér: alapbér 420.000 FT + műszakpótlék 50 %  + egyéb juttatások

Főbb feladatok:
- műanyag újrahasznosító gépek és gépsorok kezelése,
- gépek karbantartása

Elvárások

- 8. általános iskola
- pontos, precíz munkavégzés
- előírt termelési feladatok maradéktalan végrehajtása

Előnyt jelent

- műanyagiparban / gépsorokon szerzett gyakorlat
- targonca jogosítvány

Amit kínálunk

Cégünk ipari műanyag hulladék újrahasznosításával és kereskedelmével foglalkozik 10 éve.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Fényképes önéletrajzokat  telefonos és e-mailes elérhetőséggel várjuk !