BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. logo

Gépkezelő (faápoló)

  • Cég neve

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • faápolási munkákat végzel kosarasautóból
  • részt veszel a fiatal fák gondozásában és ültetésében
  • részt veszel a zöldhulladék kezelésében és szállításában

Elvárások

  • rendelkezz erdészeti fakitermelői képesítéssel
  • rendelkezz emelőgép kezelői képesítéssel (hidraulikus szerelőkosaras gépjármű)
  • rendelkezz faápolási gyakorlattal
  • előny, ha van lakott területi fakitermelői képesítésed
  • előny, ha van erdészeti közelítőgép kezelői képesítésed
  • előny, ha van nehézgép kezelő képesítésed
  • előny, ha rendelkezel egyéb célgépekre (tuskómaró, ágdaráló) vagy emelőgépekre (járműre szerelt daru/KCR) szóló képesítéssel
  • előny, ha rendelkezel B vagy C kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • hosszú távú álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés,  óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • kedvező feltételekkel üdülési lehetőséget biztosítunk a Társaság üdülőiben
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (pl. gyermekszületési támogatás, szociális segély,  temetési segély, iskolakezdési támogatás)

A munkavégzés helye:

  • a munkakezdés és befejezés helye a 1106 Budapest, Keresztúri út 130., a munkavégzés változatos helyszíneken történik

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.