thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. logo

Gépkezelő (Debrecen)

  • Cég neve

    thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Hungary

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Feladatok:

Feladatok

  • A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • Dokumentáció szerinti minőségellenőrzés
  • Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
  • Gépmeghibásodás jelentése
  • Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása

értékeljük a sokszínűséget

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

kapcsolati információk

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző kiszámítható, stabil munkahelyi háttér, és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival.
Látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el önéletrajzod, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk debreceni gyárunkban!

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gépészeti, ipari)
  • Minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen
  • CNC programozási tapasztalat, ipari robotok irányításában szerzett tapasztalat előny
  • Automatizált rendszerek kezeléséhez szükséges angol nyelvtudás előny
  • Területtől függően 3 műszakos munkarend ( 8 órás) vagy 4 műszakos munkarend (12 órás) vállalása
  • Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
  • Munkájára igényes, együttműködő személyiség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.