Gépkezelő

  • Cég neve

    Danucem Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gönc

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • műszakvezetés
  • a berendezések kisebb javításainak végrehajtása műszaknapló/gépnapló ellenőrzése
  • gyártásához kapcsolódó gépek ellenőrzése, rendszeres karbantartása, üzemeltetése. a technológiai előírásoknak , a munkafolyamatoknak, a vonatkozó jogszabályoknak belső előírásoknak és a biztondágos munkavégzés elveinek megfelosztályozógéppel kapcsolatos adminisztráció
  • Ellenőrzi az input és output anyagok mennyiségét és minőségét, mindent megtesz a kapacitások és a minőség fenntartása érdekében
  • termelés-ellenőrzési vizsgálatok

Elvárások

  • bányászati területen szerzett mesterképzés
  • villanyszerelői képesítés
  • villanyszerelői tapasztalat (minimum 5 év)
  • nehézgép kezelő papírok: rakodók, kotrógépek
  • sódergyártásban szerzett tapasztalat (min. 5 év)
  • kiváló kommunikáció és probléma megoldó képesség
  • osztályzó és tőrő gépek alapismerete és kezelése

Amit kínálunk

  • cafetéria
  • 13.havi fizetés
  • megbízható stabil nagyvállalati háttér
  • fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Gönc

Céginformáció

A Danucem Magyarország Kft.  – amely a világ egyik vezető építőipari vállalatának, a 29 országban mintegy 73.000 főt foglalkozható CRH Csoportnak tagja – keresi új kollégáját GÉPKEZELŐ villanyszerelői végzettséggel munkakörbe.