Gépkezelő (csomagoló üzem)

  • Cég neve

    LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT.

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Gyár utca 5-9.

    • Teljes munkaidő
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Automatizált csomagoló gépsorok kezelése: beállítása megadott paraméterek szerint, szakszerű működtetése, felülegyelete és tisztítása
  • Termelés során az alapanyagok biztosítása, a gépek feltöltése
  • 12 órás folyamatos műszakban, beosztás szerint

Elvárások

  • Gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség (pl. szakmunkás, érettségi)
  • Műszaki és / vagy élelmiszeripari érdeklődés

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Céginformáció

A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.

Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata! Csomagoló üzemünk csapatába most az alábbi munkatársat keressük:

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni hozzánk.