Gépkezelő / Anyagfeltöltő

  • Cég neve

    VABA Logistics Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Állateledel csomagolását végző Logisztikai központba keresünk munkatársakat.
  • Feladatok
    -Beállítani,karbantartani a PLC vezérlésű gépeket
    - Figyelemmel kísérni a gyártás minőségét
    -Termelési dokumentáció vezetése (SAP)
    - Hiba esetén az eljárási utasítások szerint elvégezni a szükséges korrekciókat
  • Gépek feltöltése alapanyaggal
  • Munkaidő: 4 műszakos
  • szálláslehetőség biztosítása
  • Érdeklődni:Hétfőtől-Péntekig 8.00-16.30-ig

Elvárások

Rugalmasság
Pontosság
Problámamegoldás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Családias munkakörnyezet
hosszútávú munkalehetőség
szálláslehetőség
jutalom

Céginformáció

A Vaba Logistics Kft. folyamatosan bővülő, fejlődő cég. Erősségei közé tartozik, hogy családias munkakörnyezetben dolgoznak a munkatársak. Jelenleg is bővülés miatt várjuk az új munkatársakat.

Jelentkezni: Önéletrajzot e-mail-ben várom
telefonon:0670621-2964