Gépkezelő

  • Cég neve

    AGC Glass Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe, Üveggyár utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- Gépbeállítás megadott paraméterek alapján (pozícionálás, festékadagoló beállítása, festőszita kezelése, átszerelések termékváltáskor)
- Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése (festékkeverés, viszkozitásmérés)
- Termelési folyamatok betartása
- Rutinszerű ellenőrzések
- Besegítés a karbantartási munkálatokba

Elvárások

- Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Gyártókörnyezetben szerzett gépkezelési tapasztalat
- 12 órás beosztású, folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

- Ipari, gyáripari környezetben szerzett (PLC-s) gépkezelői
  tapasztalat
- Termékfestés, színezéssel kapcsolatos tapasztalat
- CNC gépen folytatott munkavégzési tapasztalat
- MS Office használat
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Versenyképes kereseti lehetőség
- Ingyenes bejárási lehetőség (buszbérlet formájában)
- Havi bónusz
- Cafeteria juttatás (OTP SZÉP kártya)
- Előrelépési lehetőség, belső pályázatok
- Dolgozói kedvezmények környékbeli partnereknél
- Sportesemények látogatásához ingyenes mérkőzés jegyek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

A piacvezető autóüveggyártó vállalat, az AGC 2004-ben alapította meg magyarországi üzemét, az AGC Glass Hungary Kft.-t, amely a tatabányai Ipari Parkban található. Autóipari beszállítóként személygépkocsikhoz gyártunk oldal- és hátsóüveget a világ legnagyobb autógyárai számára.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!