Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. logo

Gépkarbantartó

  • Cég neve

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Raktárvárosi út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szennyvíztechnikai gépek és berendezések javítása és felújítása;
  • géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése, beállítása,
  • tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása.
  • Szerkezeti egységek és gépek összeállítása a kiadott rajzdokumentáció alapján,
  • A mérőeszközök, szerszámok pontos használata,
  • munkalapok kitöltése, elvégzett munkák adminisztrálása;
  • Munkavégzés a törökbálinti műhelybázison, vagy innen gépkocsival kiszállással a Budapest területén lévő munkavégzési helyszíneken.
  • Esetenként vidéki munkavégzés külön térítéssel.

Elvárások

  • Gépszerelő vagy lakatos végzettség, vagy a gépjavítás és karbantartás területén szerzett gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat;
  • problémamegoldó gondolkodás, igényes, pontos és precíz munkavégzés;
  • képesség mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre.

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • karbantartói feladatokban szerzett jártasság;
  • villamos és gyengeáramú ismeretek;
  • hegesztési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Önálló munkavégzés,
  • kihívással teli munkakör,
  • fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • vidéki munkavállalók számára munkásszálló.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló