Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. logo

Gépkarbantartó

  • Cég neve

    Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártósor berendezéseinek karbantartása;
  • Biztosítani a berendezések működésének és a termékminőségnek a stabilitását;
  • Gépbeállítások elvégzése;
  • A berendezések ellenőrzése, gépkarbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése;
  • Megelőző karbantartási terv végrehajtása és az optimalizálásának támogatása;
  • Az üzemi biztonsági szabályok és irányelvek betartása;
  • Új kollégák betanítása és támogatása;
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, hiba jellege szerint önállóan vagy csapatban.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség;
  • 2-3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben;
  • Szakmai ismeretek a mechanikai tervezés, karbantartás és fejlesztés, pneumatika és hidraulika területén;
  • Képesség egyszerű PLC programok módosítására és robotok hibakeresésére;
  • Jártasság az elektromos vezetékezésben, telepítésben és üzembe helyezésben;
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Analitikus gondolkodás;
  • Kezdeményező, fejlesztő, proaktív hozzáállás;
  • Debreceni munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete;
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.

Céginformáció

A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát.
Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!