Gépjárművezető

  • Cég neve

    Zempléni Z.H.K. Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    3916 Bodrogkeresztúr, 37

  • Fizetés

    Nettó 330e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • hulladék begyűjtése és szállítása járatterv alapján
  • gépjármű ürítő szerkezetének rendeltetésszerű üzemeltetése
  • menetokmányok pontos, precíz vezetése

Elvárások

  • jogosítványok: BC+GKI kártya, sofőrkártya („C1 E”, „CE” kategória és emelőgépkezelői OKJ-s bizonyítvány, konténeres szállításban végzett gyakorlat előnyt jelent)
  • középfokú végzettség
  • minimum 2-3 év vezetési tapasztalat (leigazolható)
  • büntetlen előélet
  • fizikai állóképesség, rugalmasság
  • megbízhatóság
  • Munkavégzés helye: Bodrogkeresztúr és Encs telephelyekre

A "Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük töltse fel a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.