Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR) logo

Gépjárművezető - Tüdőszűrőbusz

  • Cég neve

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR)

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Miklós utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • gondoskodás a busz tisztaságáról, műszaki állapotának figyelése/ellenőrzése
  • a busz biztonságos és balesetmentes eljuttatása a célállomásra
  • a célállomáson a biztonságos működés feltételeinek a megteremtése és a feladatellátáshoz szükséges gépek üzembe helyezése
  • a havi program alapján a tüdőszűrő busszal történő kitelepülés részleteinek megtervezése és egyeztetése az intézményvezetővel
  • a tüdőszűrésre érkezők koordinálása
  • a szűrőtevékenység kapcsán eseti jelleggel a kollégák adminisztrációs munkájának segítése

Elvárások

  • „D” kategóriás jogosítvány
  • legalább középfokú végzettség
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Excel és Word)
  • jó kommunikációs készség szóban
  • pontosság, kreativitás, nyitottság
  • együttműködés teamben végzett munka során
  • rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
  • jó kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent

  • egészségügyi vagy szociális területen szerzett tapasztalat
  • egészségügyi képzési területen szerzett szakképesítés

Amit kínálunk

  • bérezés: alapbér és pótlékok
  • béren kívüli juttatások: SZÉP kártya hozzájárulás, munkába járás támogatása, beiskolázási támogatás, céges kedvezmények
  • Máltai közösségi program lehetőségek
  • munkarend: beosztás alapján
  • érdekes, változatos munkakörnyezet, folyamatosan megújuló projektek Magyarország egész területén
  • jó hangulatú, fiatalos, szeretetteljes, szakmailag felkészült csapat
  • támogató munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Tüdőszűrő Programunk azért jött létre, hogy a hajléktalan, és nehéz sorsú emberek körében felderítsük, és orvosi ellátáshoz juttassuk a tüdőbetegeket.

Tüdőszűrést végzünk a hajléktalanok körén túl, a legszegényebb régiókban és szociális intézményekben is.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • végzettséget igazoló iratok másolata
  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél