Gépjárművezető 3,5 tonnás furgonra

  • Cég neve

    B-Fiesta Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest, Campona u. 1.

  • Fizetés

    Nettó 360e - 420e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

XXII. kerületi logisztikai cég keres bővülő flottájához 3,5 tonnás PONYVÁS furgonra megbízható sofőrt. Elsősorban a kerületből vagy a környékről várjuk a jelentkezőket.

Főbb feladatok:

  • Munkakezdés: 6:30-7:00h, Munkaidő vége:15:00-15:30h
  • 8-10 cím / nap
  • Reggel saját maga pakolja be a sofőr az árut a furgonjába (100-120 doboz, max. 10-15 kg / db + esetlegesen raklapos árut kell behúznia békával)
  • Szállítási címeken áruleadás molnárkocsival vagy békával
  • Lerakási címek: Budapest és környéke (plázákban és nagykereskedelmi irodákban)
  • Áru átadása szállítólevélen és PDA használatával
  • Futárszolgálatban használt tapasztalat előny, de nem feltétel

Elvárások

  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás a munkához

Előnyt jelent

  • hasonló tehergépkocsi vezetésében szerzett nagyfokú gyakorlat
  • futárszolgálati tapasztalat
  • XXII. kerületi vagy környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (kezdő: nettó 360.000 Ft/hó, később: nettó 400.000 – 420.000 Ft / hó)
  • Újszerű gépkocsikból álló flotta
  • Családias, fiatal környezet
  • Rugalmas és segítőkész hozzáállás a vezetőség részéről

Céginformáció

A B-Fiesta Szállítmányozási és Logisztikai Kft. családi vállalkozásként alakult 1997-ben. Telephelyünk a 1225 Budapest, Campona u. 1. Harbor Park címen található, itt üzemeltetünk egy 3800 m2-es, mindennel felszerelt és minden igénynek megfelelő logisztikai raktárt.

Jelenleg 7 db 3,5t alatti teherautóval végzünk belföldi szállítási feladatokat.

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!