Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Gépjárművezető-gondnok-karbantartó

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1032 Budapest, Szőlő utca 60.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Fuvarfeladatok elvégzése a kiadott paraméterek alapján a vonatkozó előírások betartásával.
  • A használatba adott gépjármű szakszerű üzemeltetése, kezelése, vezetése, karbantartása, a szükségessé váló javítások jelentése.
  • Elvégzi a napi hibaelhárítási és karbantartási feladatokat,
  • Biztosítja a berendezések rendelkezésre állását.
  • Figyelemmel kíséri a rendszeres karbantartások időpontját.
  • Megosztja fejlesztési és hibaelhárítási javaslatait a karbantartási vezetővel.

Elvárások

  • érvényes „B” kategóriájú jogosítvány
  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • rendkívüli figyelem a részletekre
  • szorgalom, megbízhatóság, becsületesség
  • képesség önálló és hatékony munkavégzésre

Előnyt jelent

Tervezhető rugalmas munkavégzés.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör. Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján.

Céginformáció

A Budapesti Javítóintézet Intézményünk 12 éves kortól fogad eltérő szociokulturális körökből érkező, különböző devianciákat mutató, kriminalizált fiatalokat, akik számára szociális szakmai, pedagógiai, pszichológiai és terápiás módszertan alapján, szigorú szabályrendszer mellett biztosítunk teljeskörű ellátást.

Jelentkezés gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.