Gépjárművezető / Budapest /

  • Cég neve

    STX HORSEBOXES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1172 Budapest, Lokátor utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A lakóautó telephelyen belüli mozgatása
  • Futáspróba elvégzése külső helyszínen
  • A lakóautók szerviz és telephely közötti mozgatása
  • Vállalati -, személy és haszongépjárművek szerviz, külsős partnerek, beszállítók és a 2 telephelyünk (Budapest-Székesfehérvár) közötti mozgatása
  • Alapanyagtermék külsős partnerek és a vállalat két telephelye közötti szállítása

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • 2-4 év C kategóriás gépjármű vezetési tapasztalat
  • Körültekintő vezetési stílus és gondoskodás a járművekkel
  • Targoncás jogosítvány
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Tanulási képesség és találékonyság

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Saját állományú munkaviszony
  • Alapbéren kívüli juttatások
    • Hűségbónusz
    • Munkatárs ajánló program
    • Dolgozói kedvezmények
  • Céges rendezvények, jubileum

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az STX Horseboxes Kft. piacvezető vállalat a főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása terén.
Budapesti telephelyünk Gépjárművezető munkakörbe új munkatársát keresi.
Amennyiben egy barátságos munkakörnyezet része szeretnél lenni, várjuk jelentkezésed!

A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges!