Gépjármű ügyintéző munkatárs

  • Cég neve

    Autonom Hungary Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Hajdú-Bihar megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Autók kiszállitása, kiadása ügyfeleknek a telephelyeken és vidéken egyaránt
  • Foglalások visszaigazolása, számítógépes rendszerben való rögzítése és nyomonkövetése
  • Ügyfelek reptérre / szállodába / irodába / vidékre / külföldre történő transzfere
  • Autók más kirendeltségekhez való transzfere (országos és nemzetközi)
  • Irodai és terepmunka egyaránt
  • Egyéb, az autópark fenntartásához kapcsolódó tevékenységek

Elvárások

  • Vecsési és debreceni irodánk bővülő csapatához új kollégákat keresünk akik lelkesek, rendelkeznek humorérzékkel és szenvedéllyel az autók iránt
  • Ügyfélorientált, szorgalmas, pozitív gondolkodásúak
  • Terhelhetők, rugalmasak
  • Társalgási szinten beszélnek angolul,
  • Elvárás a főiskolai végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmanyok
  • 2 műszakos munkarend , esetenként hétvégi munka vállalása
  • Legalább 2 éves B kategóriás autóvezetési és számítógépes tapasztalatuk van
  • Tanulásra, fejlődésre vágyó férfi és hölgy kollégákat is keresünk vecsési és debreceni telephelyünkre

Előnyt jelent

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vecsési vagy ahhoz közeli lakóhely
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix, 100%-ban bejelentett munkahely
  • Bejárási támogatás
  • Évenkénti béremelés
  • Budapest bérlet
  • Céges csapatépítők
  • Céges telefon

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Autonom nemzetközi mobilitás szolgáltató (autókölcsönző, operatív lízing, sofőrös transzfer), melynek Magyarországon Vecsésen es Debrecenben vannak kölcsönzési irodái, autóparkjához pedig több mint 15.000 új gépjármű tartozik.
Az Autonom küldetése: kifogástalan szolgáltatásokat nyújtani tisztességes árakon.