Gépjármű karosszérialakatos

  • Cég neve

    SMART PLUS KFT.

  • Munkavégzés helye

    1038 Budapest, Ország út 8.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • KIEMELT KERESETI LEHETŐSÉGGEL keresünk óbudai Bosch Car szervizünkbe általános GÉPJÁRMŰ karosszérialakatos munkatársat. Feladatok: munkák ÖNÁLLÓ és IGÉNYES elvégzése, fényezésre szétszerelés-összeszerelés. A fényezőműhellyel, alkatrész raktárral, munkafelvétellel történő hatékony együttműködés.

Elvárások

Ez a Neked való munkakör, ha hosszútávú, egy műszakos, bejelentett munkahelyet keresel. Van karosszérialakatos végzettséged , rendelkezel releváns szakmai tapasztalattal (minimum 5 év). Megbízható és precíz vagy. Ha nem okoz gondot az ÖNÁLLÓ munkavégzés. Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal. Ha szereted a Bosch szervizek precíz és alapos világát

Előnyt jelent

  • Legalább 5 év releváns munkatapasztalat
  • Hegesztő végzettség
  • Azonnali munkakezdés
  • Leinformálható referencia

Amit kínálunk

  • KIMAGASLÓ KERESETI LEHETŐSÉG!
  • BOSCH CAR SERVICE Óbuda
  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahely
  • Éves bérfejlesztés
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.
  • KEDVEZŐ MUNKAIDŐ: H-Cs 7:30-16:30-ig, Pénteken 7:30- 14:30-ig
  • Jól felszerelt, modern lakatos műhely, elszeparálva a fényező részlegtől.

Céginformáció

Bosch Car Service Óbuda, Smart Plus Kft.

Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezését!