Gépjármű javító üzem vezető

  • Cég neve

    D.E.E.T. Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Autódaru, haszongépjármű, építőipari gépek javító üzemébe keresünk mérnöki végzettséggel rendelkező hölgy vagy úr üzemvezető kollégát. Feladatai:

  • potenciális partnerek, megrendelők felkutatása
  • aktuális, meglévő megrendelőinkkel történő folyamatos kapcsolattartás - vevőgondozás
  • gépek állapot felmérése, hibafelvételezés, munkafelmérés: norma idők és alkatrész szükséglet meghatározása, árajánlatok kidolgozása
  • pályázati anyagok összeállítása, szerződés kötés
  • humán erőforrás biztosítása munkafeladatokhoz: szakmunkák kiosztása a szakmunkás kollégáknak, javítási folyamatok ellenőrzése, monitorozása, költségek figyelemmel követése
  • anyagbeszerzés és anyag biztosítási terv elkészítése, alvállalkozók bevonása
  • gyártási, javítási és karbantartási folyamatok összehangolása
  • minőségellenőrzés, végellenőrzés, elkészült javítások átadása
  • javítási dokumentumok kezelése, számlázás előkészítése
  • üzemegység és telephely vezetése

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol vagy német kommunikáció képes nyelvtudás
  • kiváló szervező, irányító és kommunikációs képességek
  • minimum B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Vezetői gyakorlat.
Haszongépjárművek javításban szerzett tapasztalat
Munkaidő vállalás: reggel 6:00-tól, 16:00-ig.

Amit kínálunk

Megbízható, magántulajdonban lévő középvállalkozás vagyunk. Stabil, állandó munkahelyet nyújtunk, megfelelő bérezéssel. Cégesautót, bejárási költségtérítést és mobiltelefont biztosítunk kollégáinknak.
Szakmai képzés szervezünk, európai építőiparigép gyártója részére javított és karbantartott speciális munkagépek ismeretére.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A D.E.E.T. Kft. (Daru Express Euro Transz vegyesipari szállító és útvonalszervező Kft.) 1982. óta működő, teljes egészében magyar tulajdonban álló társaság, melynek székhelye és telephelye az M0 autóút mellet, Üllőn található.
1990 óta haszongépjárművek, autódaruk, munkagépek javításával, karbantartásával, valamint teljeskörű felújításával foglalkozunk saját 10.000m2-es modern szerelő-javító üzemekkel ellátott üllői telephelyünkön.
Megrendelői körünk bővülése miatt keressük új munkatársainkat, hogy a megnövekedett javítási, karbantartási munkáinkat gyorsan, versenytársainkhoz képest hatékonyabban végezzük el.

Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentummal, bérigénnyel.