Porsche Inter Auto Hungaria Kft. logo

Gépjármű értékesítő

  • Cég neve

    Porsche Inter Auto Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest Fáy utca 27.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

ISMERD MEG, MILYEN A PORSCHE PEST CSAPATÁBAN DOLGOZNI!

Új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • gépjárművek értékesítése, az ezzel járó ügyintézés;
  • kapcsolatteremtés és kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • márkakereskedésünk szolgáltatásainak ajánlása az ügyfelek részére;
  • maximális vevő-elégedettség biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

A jelentkezés feltételei:

  • min. középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • jó kommunikációs készség, ügyfél-orientáltság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • professzionális, támogató csapat,
  • fix fizetés és eredményorientált prémium,
  • egyéb, béren kívüli juttatások (pl.: sportolási lehetőség, egészségbiztosítás),
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Várjuk jelentkezésed a „Jelentkezem” gombra kattintva!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!